KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606131
nr 1660 6131
Josef Berggren, Söder Mälarstrand. Signerad. Olja på pannå, 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 32x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:37:21
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr